Interested in this boat? Call us at 989.735.2170. Or visit us in person: 4320 State Rd 48737 Glennie MI
| Year | 2026 |
| Make | Godfrey Marine |
| Model | SWEETWATER SW2086CPSE |
| Serial No. | GDY81124I526 |
| Category | Pontoon Boats |
| Location | Glennie, MI 48737 |
| Status | Active |
FURNITURE OPTIONS:
CAPTAINS CHAIR RECLINER
STERN STORAGE BOX
CONST. OPTIONS:
EXTENDED DECK
EXTERIOR OPTIONS:
LOW BAND GRAPHICS PKG.
LED DOCKING LIGHTS
SKI TOW BAR
| Stock#: | 81124 |
| Length: | 21'10" |
| Beam: | 8'6" |
| Tube Diam: | 25" |
| Passenger Capacity: | 11 |
| Wet Weight: | 2,288 LBS |
| Dry Weight: | 2,100 LBS |
| Fuel Capacity: | 30 |
| Max HP: | 150 |
| Engine Mfg: | SUZUKI |
| Engine Model: | DF115 |
| Boat Color: | SAGE |
| Rail Color: | SILVER |
| Canvas Clr: | BLACK |
| Seat Color/Accent: | SELECT TAN |
| Flooring: | GOLDEN WEAVE |