Interested in this boat? Call us at 989.735.2170. Or visit us in person: 4320 State Rd 48737 Glennie MI
| Year | 2026 |
| Make | Godfrey Marine |
| Model | SWEETWATER 2086SBCBP |
| Serial No. | GDY81703K526 |
| Category | Pontoon Boats |
| Location | Glennie, MI 48737 |
| Status | Active |
FURNITURE OPTIONS:
CAPTAINS CHAIR RECLINER
CO-CAPTAINS CHAIR
CONST. OPTIONS:
SEAVIEW BOW GATE
2' DECK AND TUBE EXTENSION BACK PORCH
EXTERIOR OPTIONS:
GRAPHIC MED BODY SW
| Stock#: | 81703 |
| Length: | 23'10" |
| Beam: | 8'6" |
| Tube Diam: | 25" |
| Passenger Capacity: | 14 |
| Wet Weight: | 2,278 |
| Dry Weight: | 2,090 |
| Fuel Capacity: | 30 |
| Max HP: | 150 |
| Engine Mfg: | SUZUKI |
| Engine Model: | DF115BTL |
| Boat Color: | SAGE |
| Rail Color: | MIDNIGHT |
| Canvas Clr: | BLACK |
| Seat Color/Accent: | GREY |
| Flooring: | PLATINUM WEAVE |