Interested in this boat? Call us at 989.735.2170. Or visit us in person: 4320 State Rd 48737 Glennie MI
| Year | 2026 |
| Make | Godfrey Marine |
| Model | SWEETWATER SW2086SBCBPTT |
| Serial No. | GDY81123I526 |
| Category | Pontoon Boats |
| Location | Glennie, MI 48737 |
| Status | Active |
FURNITURE OPTIONS:
CAPTAINS CHAIR RECLINER
CO-CAPTAINS CHAIR
TILT OUT TRASH CAN
TUBES:
IMPACK 27" TRIPLE TUBE PKG
CONST. OPTIONS:
2' DECK AND TUBE EXTENSION BACK PORCH
25" TRANSOM
EXTENDED DECK
EXTERIOR OPTIONS:
BLACK OUT PACKAGE
SS PULL-UP CLEATS
LED DOCKING LIGHTS
LILLIPAD LADDER
| Stock#: | 81123 |
| Length: | 23'10" |
| Beam: | 8'6" |
| Tube Diam: | 27" |
| Passenger Capacity: | 14 |
| Wet Weight: | 2,278 LBS |
| Dry Weight: | 2,090 LBS |
| Fuel Capacity: | 30 |
| Max HP: | 150 |
| Engine Mfg: | SUZUKI |
| Engine Model: | DF150ATXSS |